Durstone

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników


Płytki Durstone w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Durstone to hiszpański producent płytek ściennych, podłogowych oraz mozaik o stonowanych barwach. Wśród celów marki Durstone od momentu, w którym powstała, było przede wszystkim dostarczanie rektyfikowanej ceramiki, która będzie cechować się najwyższym standardem jakości, a także najlepszym możliwym wyglądem i wzornictwem. Założone cele zostały spełnione - wszystkie płytki sygnowane logo Durstone charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością wynikającą z wykorzystania do ich produkcji wyłącznie surowców w najwyższym gatunku. Płytki Durstone można spotkać na najważniejszych targach związanych z ceramiką użytkową.

Płytki Durstone - gwarancja niepowtarzalnych wnętrz

Wśród produktów marki Durstone można znaleźć płytki ścienne, płytki podłogowe, a także mozaiki. To, co je wyróżnia, to wyjątkowo delikatne wzornictwo. Nawet przy wykorzystaniu kontrastujących kolorów, płytki Durstone pozostają niezwykle eleganckie. Oglądając płytki Durstone, ma się pewność, że w procesie ich produkcji nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Część wzorów kafelek hiszpańskiej marki, nawiązuje do naturalnych struktur kamienia. Przez co skutecznie przyciągają uwagę poprzez nadanie pomieszczeniom klasycznego charakteru. Za to nowoczesne w odbiorze będą te przestrzenie, w których wykorzysta się jednolite płytki Durstone, pozbawione wzorów.

Stonowany styl, który prezentują płytki Durstone sprawia, że można je wykorzystać we wnętrzach o dowolnej aranżacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o minimalistyczny ascetyzm, czy też przepych w stylu glamour. Bardzo ciekawe połączenie stanowią płytki Durstone Super Blanco i Super Negro - wykorzystane w jednym miejscu sprawią, że o bardziej elegancką przestrzeń będzie niezwykle trudno.