Metalowe

Wyświetlono: 1 – 13 z 13 wyników

Metalowe mozaiki są niezwykle trwałe i solidne. Wśród oferowanych przez nas mozaik metalowych znajdziesz połyskujące, które znakomicie odbijają światło i nadają pomieszczeniom blasku. Są znakomitym wyborem do wszelkich aranżacji w stylu glamour. Poza nimi, są jeszcze mozaiki metalowe matowe, które część światła absorbują, przez co bardzo dobrze odnajdują się w pomieszczeniach minimalistycznych. Zastosowanie mozaiki metalowej jest przede wszystkim zdobnicze - symetryczne elementy w połączeniu z kolorystycznym dopasowaniem potrafią stworzyć na ścianach niezwykle ciekawe efekty. Za to asymetryczne mozaiki to wybór dla tych, którzy lubią odważne zestawienia. Poza tym, pomieszczenia z mozaikami metalowymi nie potrzebują dodatkowych ozdób - sama mozaika znakomicie odnajduje się w roli głównego elementu zdobniczego.

Mozaika metalowa srebrna, złota i miedziana

Wszystkie mozaiki metalowe dostępne u nas, pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu będą zdobić ściany twojego mieszkania przez długie lata, bez konieczności wymiany, lub naprawy. Zależnie od stylu pomieszczenia, możesz wybrać mozaikę metalową o odpowiednim kolorze. Wśród najpopularniejszych jest mozaika metalowa srebrna, ale kolory złota i miedzi również cieszę się dużym zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór czarnej mozaiki metalowej - choć czerń zazwyczaj pochłania światło, w przypadku tworzywa, jakim jest metal, dużą jego część odbija, dając w efekcie bardzo ciekawą grę blasku i refleksów. Mozaiki w oryginalnych barwach stanowią świetne uzupełnienie płytek do salonu, czy też płytek łazienkowych.

Dbanie o mozaikę metalową

Mozaika metalowa jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu sprawdzi się również na bardzo dużych powierzchniach - także w pomieszczeniach komercyjnych. W warunkach domowych, warto wykorzystywać mozaikę metalową np. w łazienkach, by ułatwić sobie utrzymanie jej w czystości. Należy jednak pamiętać, by nie stosować mozaiki metalowej w kabinach prysznicowych. Jedynie dbanie o spoiny wymaga nieco więcej zaangażowania, niż ma to miejsce w przypadku dużych płytek ściennych, lub podłogowych. Mozaika metalowa doskonale przełamuje monotonię i sprawia, że pomieszczenia, w których została użyta otrzymuje absolutnie indywidualny i wyjątkowy charakter.