Płytki NovaBell Time Design w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

NovaBell Time Design, to płytki drewnopodobne, które znakomicie odnajdą się we wszystkich wnętrzach - sprawdzą się jako płytki do salonu, płytki łazienkowe, a także jako płytki do kuchni. Ponadto, można je montować na każdej powierzchni płaskiej, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by drewno zagościło zarówno na podłogach, jak i na ścianach twojego domu. Co więcej, NovaBell Time Design to płytki mrozoodporne, dlatego też można je montować na tarasach i balkonach. To sprawia, że możliwe jest zachowanie jednolitego stylu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, lub mieszkania. Bardzo istotne jest także to, że NovaBell Time Design to płytki rektyfikowane, co znaczy, że zostały odpowiednio przycięte do takich samych wymiarów. Dlatego też nie ma mowy, by jeden element miał różną wielkość od drugiego, więc projekt, a także sam montaż NovaBell Time Design to czysta przyjemność. Drewnopodobne płytki włoskie dostępne są rozmiarach 10x120 cm, a także około 22x90 cm.

NovaBell Time Design - ponadczasowe wnętrza

Płytki drewnopodobne w przestrzeni nadają jej bardzo ciepłego, a przy tym klimatycznego stylu. To sprawia, że cały dom odbierany jest jako wnętrze niezwykle przytulne. Czyli działają dokładnie tak samo, jak drewno, jednak pozwalają ominąć wszystkie niedogodności związane z utrzymywaniem w dobrej kondycji naturalnego drewna. Kolekcja Time Design firmy NovaBell jest przy tym utrzymana w grafitowych, szarych i brązowych odcieniach. Dzięki temu nie tylko wzorem, ale również kolorystyką doskonale imitują prawdziwe drewno.

NovaBell Time Design bardzo dobrze odnajdą się w nowoczesnych stylach wnętrz. Szczególnie przydatne mogą być przy tworzeniu aranżacji skandynawskich, które stawiają na naturalność. Jaśniejsze odcienie mogą pojawić się przy tym na ścianach, a ciemniejsze - na podłogach. Płytki drewnopodobne Time Design to także znakomity wybór przy tworzeniu przestrzeni w stylu rustykalnym i minimalistycznym. Drewno to też materiał niezbędny przy aranżacjach industrialnych, które stały się jednym z najsilniejszych i najpopularniejszych trendów wykorzystania przestrzeni w ostatnich latach.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, w tym z pozostałymi kolekcjami od producenta Novabell jak na przykład z kolekcją Novabell My Space. Płytki Novabell to gwarancja wysokiej jakości oraz niepowtarzalnego stylu. Sprawdź ofertę już dziś.