Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Rondine Woodie - spełnij marzenie o drewnianej podłodze

Drewniana podłoga jest piękna, wymaga jednak dużego wysiłku wiążącego się z utrzymaniem jej w czystości. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawiających się nad takim rozwiązaniem w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że lepiej jest z niego zrezygnować unikając w ten sposób niepotrzebnego rozczarowania. Nie oznacza to, oczywiście, że jesteśmy skazani na rezygnację z drewna na podłodze. Z pomocą przychodzi nam firma Rondine i jej kolekcja Woodie, na którą składają się gresowe płytki imitujące drewno.

Rondine Woodie Beige Chevron? atuty drewna bez jego wad

Osoby wybierające płytki Rondine Woodie Beige Chevron nie ukrywają, że ich motywacja nie zawsze jest taka sama. Podczas gdy jednym grupom kupujących do serca trafia przede wszystkim ich wizualna atrakcyjność, nie brakuje i takich, którzy stawiają na omawianą tu kolekcję dlatego, że ma ona znakomite parametry techniczne. Jedno jest jednak pewne. Żaden miłośnik oryginalnej podłogi imitującej drewna nie powinien być rozczarowany.

Oczywiście, omawiana tu kolekcja nie jest jedyną, na którą składają się płytki drewnopochodne. Nie ma jednak przesady w stwierdzeniu, że można ją uznać za jedyną w swoim rodzaju. To gwarancja niepowtarzalnej kolorystyki oraz specyficznego kształtu znakomicie imitującego ułożony w jodełkę parkiet. Same płytki wyglądają tak, a nie inaczej wcale nie bez powodu. Twórcy kolekcji Woodie inspirowali się jodłą francuską, a płytki są niemal nie do odróżnienia w zestawieniu z podłogą wykonaną właśnie z tego gatunku drewna.

Jak układać płytki Rondine Woodie?

Specyficzny wygląd płytek Woodie przyczynia się do tego, że otwierają one przed nami szereg możliwości aranżacyjnych. Możemy więc układać płytki w nieregularną mijankę, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby tworzyć z nich kwadraty, cegiełki oraz nieśmiertelne jodełki. Te ostatnie nie muszą być wcale pojedyncze. Podwójne oraz potrójne jodełki również będą prezentować się znakomicie. Płytki są cenione także dlatego, że mają matową powierzchnię, to zaś podnosi poziom ich antypoślizgowości.