Shapes

Wyświetlono: 1 – 3 z 3 wyników

DUNE SHAPES

Dune shapes - stwórz swój trójwymiar

Seria Dune Shapes została wyprodukowana z myślą o osobach, które kochają oryginalny design. Poza kafelkami płaskimi, czy dekoracyjnymi, producent stworzył także wersję płytek trójwymiarowych. Dzięki temu płytki ścienne Dune Shapes świetnie nadają się do wykreowania efektu wielowymiarowości ściany. Ich struktura łącząc się ze światłem, przedstawia głębię barw nadającą niebywały efekt trójwymiaru. Sprawia to, iż wnętrze staje się absolutnie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, nadając ponadto wyszukanego i luksusowego smaku.

Płytki Dune shapes zmieniają charakter pod wpływem światła

Dune Shapes występują w kilku wyjątkowo stylowych wersjach kolorystycznych. Mianowicie możemy urządzić wnętrze klasycznie z minimalistycznymi akcentami w kolorach czarnym, brązowym, szarym i białym, które potęgują efekt 3d, lub odważnie i awangardowo w odcieniach złotym lub srebrnym. Z płytek Dune Shapes można ponadto stworzyć np. szachownicę, kontrastowe zestawienie czerni z bielą, które nadają pomieszczeniom nowoczesny, klasyczny i nietuzinkowy design. Ciekawostką jest, iż te same płytki, mogą całkowicie zmienić charakter, tylko w zależności od tego, jak pada na nie światło. Oznacza to, że Dune stworzył niepowtarzalny produkt, który można ponadto „zmieniać”, aranżując odpowiednio oświetlenie w pomieszczeniu i uzyskać tym samym niejako efekt różnych aranżacji tego samego wnętrza.

Dune Shapes to płytki, które wykonane są perfekcyjnie. Producent zadbał nawet o najdrobniejsze detale, których fenomenalnego efektu nie odda żadne zdjęcie. Dune Shapes to linia płytek, która zastosowanie swoje znajdzie w każdym projekcie, tworząc przy tym nieszablonowe i przykuwające uwagę wnętrze. Wszystkich miłośników minimalistycznego, ale także nowoczesnego oraz indywidualnego stylu, koniecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Duse Shapes.