Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Dunin 3D Mazu - stwórz wnętrza niepowtarzalne

Wybieranie płytek dekoracyjnych, które nadają ostatecznego kształtu charakterowi wnętrz, jest zajęciem tyleż przyjemnym, co trudnym. Spośród ogromu dostępnych rozwiązań, często trudno sięgnąć po jeden, konkretny model, który wydaje się idealny. Dlatego też nasza oferta płytek dekoracyjnych jest możliwie najszersza - tak, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie - niezależnie od tego, jaki styl lubi najbardziej. Przygotowując dostępny na naszej stronie wachlarz płytek dekoracyjnych, wzięliśmy pod uwagę najlepszych producentów - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W związku z tym nie mogło zabraknąć polskiej marki Dunin, której płytki zdobywają coraz większą popularność w całej Europie, a w szczególności serii płytek ozdobnych 3D Mazu.

3D Mazu to szklane tafle, które przykuwają spojrzenia wszystkich. Misterne wzory, które znajdują się na każdym elemencie, odmieniają pomieszczenia nawet wówczas, kiedy zajmują jedynie niewielką część ściany. Ich obecność umożliwi ci stworzenie wnętrz niebagatelnych i nieco wyrafinowanych. Płytki Dunin 3D Mazu bardzo dobrze wpasowują się zarówno w pomieszczenia ze zbliżoną do nich kolorystyką, jak i w miejsca kontrastujące z nimi. Szczególnie w tym ostatnim przypadku 3D Mazu stają się kropką nad i całej aranżacji.

Zastosowanie płytek Dunin 3D Mazu

3D Mazu doskonale sprawdzą się, jako płytki do kuchni (szczególnie powyżej blatów) i płytki łazienkowe. W domach będą się przepięknie prezentować także w roli płytek do salonu. Jednak ich zastosowanie jest dużo szersze. Płytki 3D Mazu doskonale nadają się także, jako element dekoracyjny wnętrz komercyjnych. Świetnie ozdobią ściany w klubach, restauracjach, ale również hotelach i sklepach. Ich estetyka pozwala na niemal nieograniczone kompozycje aranżacji. Co niezwykle istotne, zdobienia samych płytek Dunin 3D Mazu są idealną ozdobą samą w sobie. Dzięki nim nie ma potrzeby dodatkowego dekorowania pomieszczenia. To pozwala z jednej strony zaoszczędzić sporo miejsca, a z drugiej - zachować estetyczny ład.

Większość produktów z serii 3D Mazu to tafle o sporych rozmiarach. Dominuje wymiar 60x60 cm, choć są też oczywiście mniejsze (30x10 cm). Dzięki temu, płytki te nadają się idealnie do układania na dużych powierzchniach. Montowanie poszczególnych elementów obok siebie pozwala stworzyć kompletny wzór, który będzie pozbawiony nieregularności. Osoby, które poszukują wyjątkowych płytek, zapraszamy także, by sprawdzić inne serie tego producenta, np.:
- Dunin Carat
- Dunin Arabesco (Arabeski)
- Dunin Lunar
- Dunin Vitrum
- Dunin Metallic
- Dunin Ultralight Tiles
- Dunin Zen