ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Atlas Woder Duo A 2x6kg + B 2x2kg zestaw 16 kg hydroizolacja

Opis produktu

ATLAS WODER DUO

Hydroizolacja dwuskładnikowa
Zalecany jako podpłytkowa hydroizolacja tarasw, balkonw, pomieszczeń mokrych oraz uszczelnienie fundamentw. Tworzy hydroizolację przeciwwilgociową i przeciwwodną (typu lekkiego, średniego i ciężkiego) – stanowi uszczelnienie przed wodą: pod ciśnieniem, infiltracyjną, niespiętrzającą się i spiętrzającą oraz działającą bezciśnieniowo. Służy do ochrony przed wodą tynkw cementowych i cem-wap, cementowych podkładw podłogowych, betonu, żelbetu, murw z cegieł, pustakw, bloczkw, płyt g-k itp., wewnątrz i na zewnątrz budynkw.
Właściwości
  • mostkuje rysy do 1 mm
  • odporny na negatywne parcie wody
  • elastyczny
  • wzmocniony włknami polimerowymi
Głwne parametry
  • grubość warstwy: 2 - 3 mm
  • zużycie: ok. 1,5 kg / m2

P1P2P3P4W1W2N1N7

Przeznaczenie

Tworzy hydroizolację przeciwwilgociową i przeciwwodną – izolację typu lekkiego, średniego lub ciężkiego (w zależności od grubości nałożonej warstwy).
Stanowi uszczelnienie przed wodą:
- pod ciśnieniem 50 m słupa wody - w zbiornikach wodnych, w przydomowych basenach (jest odporny na działanie wody chlorowanej), na fundamentach,
- infiltracyjną, niespiętrzającą się i spiętrzającą – wodą przesączającą się przez grunt, np. w wyniku silnych opadw,
- działającą bezciśnieniowo – przepływającą swobodnie na skutek deszczu, mycia powierzchni, pod prysznicami, w myjniach, w postaci wilgoci gruntowej itp.
Chroni podłoża przeznaczone pod płytki, wyeksponowane na działanie opadw – balkony, tarasy itp.
Chroni podłoża przeznaczone pod płytki przed wilgocią powstającą wewnątrz budynkw - tynki i wylewki w pomieszczeniach mokrych (łazienkach, łaźniach, natryskach, kuchniach, myjniach), zwłaszcza w strefach mokrych tych pomieszczeń - wokł kabin prysznicowych, umywalek, wanien, zleww itp.
Stanowi hydroizolację elementw podziemnych - ścian piwnic i fundamentw, ścianek oporowych i innych elementw budowlanych, narażonych na stały kontakt z wodą gruntową.
Zalecany jest do ochrony elementw szczeglnie narażonych na zniszczenie w kontakcie z wilgocią - płyt gipsowo-kartonowych, betonu komrkowego itp.
Można nim pokrywać płyty OSB oraz blachę ocynkowaną - po odtłuszczeniu blachy i wykonaniu na płycie OSB warstwy kontaktowej z masy ATLAS GRUNTO-PLAST.
Umożliwia wykonanie elastycznego zabezpieczenia dylatacji – wraz z zatopionymi w nim TAŚMĄ i NAROŻNIKAMI USZCZELNIAJĄCYMI chroni krawędzie połączeń ścian i podkładw podłogowych oraz przerwy dylatacyjne.
Uszczelnia powierzchnie wokł ścian i podłg, wokł przejść rur instalacji wodnej i kanalizacyjnej – wraz z zatopionymi w nim PIERŚCIENIAMI PODŁOGOWYMI lub ŚCIENNYMI.

  • Rodzaj uszczelnianych podłoży – wymienione powyżej oraz tynki cementowe i cementowo-wapienne, cementowe podkłady podłogowe, elementy betonowe, żelbetowe i murowane z cegieł, pustakw, bloczkw, płyty g-k itp.

Atlas Woder Duo A 2x6kg + B 2x2kg zestaw 16 kg hydroizolacja

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy