ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Baterie Hansgrohe

Hansgrohe oferuje swym klientom różne rodzaje baterii łazienkowych, baterii kuchennych, bidetowych, prysznicowych czy umywalkowych.

Efektowne baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe Hansgrohe bardzo dobrze pasują do nowoczesnych wnętrz. Jednak nowoczesność jest interpretowana przez projektantów na wiele różnych sposobów. Firma zdefiniowała trzy style aranżacji łazienki: Avantgarde, Modern i Classic. Ta pierwsza stylistyka przyciąga wzrok swoją oryginalnością. Avantgarde to zmysłowy minimalizm, świeża estetyka i funkcjonalność. Na uwagę zasługuje awangardowa linia armatury PuraVida. Z kolei styl Modern to współczesne wzornictwo i przejrzystość. Nowoczesne linie baterii oferowane przez Hansgrohe to: Metris,Talis,Focusi Logis. Natomiast styl Classic stanowi połączenie stylowej klasyki z wyrafinowaną nowoczesnością. Elegancja, urok i harmonia współgrają się tu z wizjonerskimi technologiami. Klasyczne linie armatury to: Metris ClassiciTalis Classic.

Łazienka powinna być przestrzenią, w której się relaksujemy. Jest to miejsce, gdzie wzmacniamy swoje siły. Dlatego baterie Hansgrohe są przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Ich nowoczesny design opiera się na prostocie i wygodnych dla użytkownika rozwiązaniach. Tu liczy się przede wszystkim komfort użytkowania i zadowolenie Klienta.

Ekologia w łazience

Produkty oferowane przez Hansgrohe są bezpieczne i ekologiczne. W swej pracy Hansgrohe stawia przede wszystkim na solidne wykonanie, by oferowane przez markę produkty mogły służyć ich właścicielom przez długie lata. Materiały, z których wykonane są baterie, dobiera się bardzo starannie. Są one odpowiednio przystosowane do wody pitnej i poddane wielu testom wytrzymałościowym. U podstaw oferowanych przez firmę produktów leży wnikliwa praca badawcza wielu ekspertów.

Hansgrohe to niemiecka jakość, nowoczesne wzornictwo i niezawodność.