ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Fugi dekoracyjne

Eleganckie spoiwo

Istnieje wiele różnych rodzajów fug, ale swą uwagę zwraca dekoracyjna zaprawa do spoinowania z brokatem: fuga Atlas Artis Style.

Fuga Atlas Artis Style służy do spoinowania wielu różnych elementów: małych, średnich, ale i wielkoformatowych. Łączy ze sobą elementy ceramiczne, kamienne i szklane.

Terakota, glazura, gres czy mozaika — podczas spoinowania tych materiałów doskonale sprawdzi się ozdobna fuga Atlas Artis Style.

Fuga Atlas Artis Style jest elastyczna, pozwala więc na fugowanie powierzchni narażonych na odkształcenia. Zawiera bardzo drobne kruszywo. Można więc za jej pomocą uzyskać bardzo gładką powierzchnię. Fuga posiada krótki czas wiązania.

Dzięki zawartości brokatu fuga Atlas Artis Style znakomicie komponuje się z mozaiką ceramiczną i szklaną, płytkami metalizowanymi i luksferami.

Poza tym fuga Atlas Artis Style jest dostępna w wielu różnych wersjach kolorystycznych: od jasnych kolorów po te intensywne i ciemne. Wśród nich są takie barwy jak: szmaragdowy, karmazynowy czy orzechowy.

Fuga odporna na grzyby i pleśń

Fuga Atlas Artis Style to trwałe, intensywne kolory na długie lata. Jest odporna na wszelkiego rodzaju grzyby i pleśń. Fuga produkowana jest na bazie cementu glinowego. Dodatkowo, by zapewnić pełną ochronę antybakteryjną, została wzbogacona w nieszkodliwe dla człowieka domieszki srebra. Dzięki swemu składowi, jest bardzo odporna na nasiąkanie wodą oraz powstawanie różnych przebarwień lub wykwitów.

Aby remont przebiegł pomyślnie, potrzebne jest odpowiednie spoiwo między płytkami ceramicznymi, ułożonym na ścianie lub podłodze. Dekoracyjna fuga Atlas Artis Style jest nie tylko solida i wytrzymała, ale też pięknie ozdobi nasze mieszkanie.