ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Miski Aquaclean nowość na rynku

Miska składa się z ceramicznej muszli toaletowej odpornej na zabrudzenia oraz deski sedesowej i pokrywy opadającej. Zainstalowane w muszli aparaty można regulować, korzystając z panelu sterowania. Miska Aquaclean powinna być zainstalowana przy przyłączu wody oraz energii elektrycznej (230 V). Dzięki temu będzie mogła działać zgodnie z przeznaczeniem.

Miska Aquaclean a higiena intymna

Mycie intymnych części ciała jest możliwe dzięki wysuwanemu ramieniu natryskowemu. Dla ułatwienia dostępu i poprawienia skuteczności działania, ramię to można ustawiać w różnych położeniach. Aby uruchomić natrysk wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk. Wtedy dysza automatycznie się wysunie i w bardzo higieniczny sposób umyje użytkownika. Jeżeli strumień wody okaże się zbyt słaby, można go odpowiednio wyregulować. Co więcej, dysza jest oczyszczana świeżą wodą po każdym użyciu.

Funkcje miski Aquaclean

Miska Aquaclean jest wyposażona w specjalne radarowe czujniki, które wyczuwają użytkownika. Dzięki temu woda, jaka zostanie wykorzystana do mycia, jest odpowiednio podgrzana. Unowocześniona wersja miski – miska Mera wyróżnia się innowacyjną technologią mycia WhirlSpray. Urządzenie posiada dwie dysze myjące oraz dyszę suszącą. Mera cechuje się także możliwością podgrzewania samej deski.

Współczesne urządzenia sanitarne projektuje się tak, by były nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Najnowsze modele bidetów można instalować w ten sposób, by ukryć spłuczkę i przyłącze hydrauliczne. Nowości na rynku takie jak miska Aquaclean lub miska Mera mają schludny, estetyczny wygląd – ładnie prezentują się w nowoczesnej łazience. Eksploatacja wody jest wskazywana przez stylowy wskaźnik LED. Miska Mera dodatkowo wyposażona jest w katalityczny filtr ceramiczny, który oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów.