-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Geberit - wysoka jakość produktów i ich bezawaryjność robią wrażenie

Urządzając łazienkę stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wybieranych elementów jej wyposażenia. Ale nie tylko. Chcemy też, aby były one estetyczne i nadawały naszej łazience charakteru. Wszystkie te elementy łączy w jedną całość Geberit. Dlaczego warto zainteresować się tą marką i jakie rozwiązania nam ona dostarcza?

full

Wysoka jakość na lata

 

Aranżując funkcjonalną łazienkę na lata, sięgamy po wysoką jakość, dlatego warto czerpać z doświadczenia producentów. W tej kwestii na pierwszy plan wysuwa się firma Geberit, posiadająca ponad 140-letnią tradycję.

To uznany producent takich praktycznych rozwiązań do łazienek, jak stelaże podtynkowe oraz spłuczki podtynkowe. Bogaty asortyment wytwarzanych stelaży powoduje, że można je stosować do aranżacji praktycznie każdej łazienki.

 

Stelaże Geberit charakteryzują się przy tym łatwością i szybkością montażu. Tę zaletę dostrzegają przede wszystkim instalatorzy. Z kolei Klienci wybierający Geberit zachwalają takie jego cechy, jak bezawaryjność działania na lata, oszczędność wody, wysokie parametry techniczne (wytrzymałość i akustyka) oraz wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane stelaże.

 

 

Geberit – długoletnia gwarancja na produkty tej marki

 

Dlaczego jeszcze warto sięgać po Geberit? Firma udziela na swoje produkty faktycznej 10-letniej gwarancji. Oznacza to, że przez cały okres jej trwania Klient ma zapewniony darmowy dostęp do elementów wymagających wymiany, jak i do wszelkich usług wykonywanych w ramach serwisu. Do dyspozycji Klientów jest aż 21 punktów serwisowych porozrzucanych na obszarze całej Polski, co wpływa dodatkowo pozytywnie na obraz firmy. Ułatwia bowiem dostęp do serwisantów. Ponadto Geberit oferuje szeroki dostęp części zamiennych ułatwiających serwis pierwszych – liczących sobie kilkadziesiąt lat – spłuczek. To ewenement na rynku tego typu rozwiązań! Warto też podkreślić, że firma od początku swojego istnienia sięgała po materiały najwyższej jakości. Tym samym zapewniła swoim odbiorcom bezawaryjne działanie oferowanych produktów.

Facebook