-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Płytki włoskich i hiszpańskich producentów - idealne do aranżacji wnętrz

Wśród trendów dotyczących wykańczania wnętrz są i takie, które gwarantują swoistą ponadczasowość lub dają wszechstronność zastosowania. Do takich właśnie rozwiązań bez wątpienia można zaliczyć płytki.

full

Jednocześnie należy podkreślić, że specjaliści od aranżacji i wykończeń pomieszczeń, upodobali sobie szczególnie pewne rodzaje płytek. Są to płytki włoskich oraz hiszpańskich producentów. Jakie cechy przesądziły o ich popularności?

 

Hiszpańska fantazja

 

Płytki hiszpańskich producentów określane są przez projektantów jako dające nieskończenie wiele rozwiązań aranżacyjnych. Wszystko to możliwe jest dzięki nieprzeciętnej stylistyce, w jakiej są one zazwyczaj utrzymywane. Płytki hiszpańskich producentów cechuje bogata kolorystyka od bieli poprzez beże czy brązy na czerni skończywszy, co daje ogromne pole do popisu projektantowi.

 

Proponowane przez Hiszpanów kafelki pozwalają na tworzenie aranżacji, które w oczekiwany sposób optycznie powiększą lub pomniejszą daną przestrzeń. Hiszpańskie płytki to także synonim elegancji w połączeniu z wysoką jakością stosowanych materiałów, jak i dbałością o wykończenie.

 

Projektanci cenią też hiszpańskie zamiłowanie do niepowtarzalności. Płytki te, pomijając ich wyjątkową trwałość, zaskakują uzyskanym efektem końcowym. Cechuje je delikatny, a jednocześnie dający uczucie ciepła połysk, który jednocześnie nie razi w oczy, a przyciąga uwagę. Płytki hiszpańskie to wyraz wyrafinowanego i subtelnego piękna oraz nieprzeciętnej fantazji.

 

Włoska doskonałość

 

Włoskie płytki również cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów. To samo można powiedzieć o projektantach wnętrz, którzy doceniają ten rodzaj materiału, głównie ze względu na wysoką jakość. Płytki od włoskich producentów, wykonywane są z materiałów, które stanowią gwarancję wysokiej wytrzymałości na lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Są to również płytki rektyfikowane (przycinane), co pozwala w końcowym efekcie otrzymać idealną i gładką kompozycję.

Kafelki oferowane przez włoskich producentów to mariaż śródziemnomorskiej stylistyki i najwyższej jakości. Doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach o stylistyce klastycznej, jak i nowocześnie zaaranżowanych przestrzeni, dzięki czemu są niezwykle cenione przez wytrawnych architektów wnętrz.

Facebook