ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Włoscy projektanci, architekci najlepsi na świecie, trafione pomysły, design

Postaw na komfort i estetykę

Na rynku funkcjonuje duża ilość rozmaitych produktów włoskich i hiszpańskich marek, które pozwolą Państwu wybrać najlepsze płytki, mozaiki czy klinkiery, a także inne rzeczy do wyposażenia wnętrz, jak np. wanny, grzejniki czy kabiny prysznicowe. Dzięki dużemu wyborowi produktów, a zwłaszcza płytek łazienkowych, salonowych, podłogowych, kuchennych czy przeznaczonych na zewnątrz, każdy może urządzić mieszkanie na swój własny sposób.

Od lat europejscy projektanci prześcigają się w pomysłach, by uczynić przestrzenie, w których mieszkamy czy pracujemy, wygodnymi i przyjaznymi. Hiszpanie i Włosi to najlepsi na świecie architekci dobrego stylu w urządzaniu wnętrz.

Nowoczesne technologie produkcji – gwarancja jakości

W parze z dbałością o komfort i estetykę idą rozwiązania w dziedzinie technologii. Płytki rektyfikowane (przycinane) Ariana to najnowocześniejsze rozwiązania do salonu czy łazienki. Płytki bezfugowe zyskują na polskim rynku budowlanym coraz większą popularność.

Wielkoformatowe płytki tworzą duże, gładkie powierzchnie. Wyglądają więc bardzo elegancko. Dobrze sprawdzają się w przestronnych, industrialnych wnętrzach. Bardzo lubiane przez klientów są wysokiej jakości płytki drewnopodobne. Z kolei błyszczące i kolorowe mozaiki, w których specjalizują się hiszpańscy czy włoscy projektanci, w jednej chwili odmienią wygląd łazienki czy salonu.

Jednak czołowi europejscy projektanci to nie tylko trafione pomysły, renoma i oryginalny design. To także umiejętność syntezy klasyki z nowoczesnością. Subtelny i wyrafinowany eklektyzm formy wnosi do urządzanych wnętrz powiew świeżości. Oferowane przez znanych projektantów produkty są niebanalne i pasują zarówno do stylu tradycyjnego, romantycznego, jak i do surowego stylu loftowego.