ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Jak skutecznie wyczyścić osad w łazience - profesjonalne środki HG

Środki HG – nienaganna czystość gwarantowana

Woda tworzy na powierzchniach, z którymi ma bezpośredni kontakt, nieestetyczny kamienny osad. Jest on szczególnie widoczny w łazience – na powierzchni umywalek, wanien, kabin prysznicowych oraz w muszlach toaletowych.

Dostępne na rynku pianki, żele, mleczka i środki czyszczące to preparaty decydujące o utrzymaniu łazienki w nienagannej czystości. Firma HG wypuściła na rynek serię profesjonalnych, czynnych powierzchniowo produktów, które w znaczący sposób ułatwiają usuwanie kamiennych nalotów i osadów w łazienkach.

Pianka HG Czysta łazienka o pojemności 0,5 litra jest silnie działającym preparatem, szybko usuwającym kamienny nalot z powierzchni łazienkowych. Jednocześnie zapewnia ona czystość i wspaniały połysk mytym powierzchniom. Dzięki temu preparatowi łazienka lśni czystością! Wystarczy piankę nanieść na czyszczona powierzchnię, odczekać kilka minut, po czym przetrzeć myte miejsce szmatką i spłukać czystą wodą – efekt gwarantowany. Regularne stosowanie tego preparatu zabezpiecza powierzchnie przed szybkim, nawracającym osadzaniem się kamiennego nalotu.

Do walki z uporczywymi osadami

Bywa, że uporczywy osad nie poddaje się działaniu stosowanych środków chemicznych. Wówczas do walki z nim warto zmobilizować dodatkowe siły. Skuteczny w tym przypadku z pewnością okażą się środki HG, np. HG Hagesan Błękitny lub HG Czysta Łazienka - Żel czyszczący.

HG Hagesan Błękitny jest silnie skoncentrowanym środkiem, skutecznie usuwającym kamień, rdzę oraz żółte zacieki i tlenki miedzi. Jego formuła pozwala na przywrócenie pierwotnego wyglądu wszystkim urządzeniom w łazience, w tym chromowanym powierzchniom, wykonanym ze stali nierdzewnej i ceramiki. Z powodzeniem może być stosowany na glazurze oraz na szklanych, kryształowych i plastikowych elementach wyposażenia łazienki.

W usuwaniu osadów niezwykle pomocny jest także żel - HG – Czysta Łazienka. To nowoczesny, silnie skoncentrowany środek, który przywraca blask wszystkim urządzeniom sanitarnym w łazience. Ponadto skrupulatnie usuwa pozostałości środków i olejków kąpielowych oraz widoczny, delikatny kamienny osad. Bezpieczny dla glazury oraz powierzchni chromowanych, malowanych i emaliowanych. Regularnie stosowany – pozwoli utrzymać łazienkę w nienagannej czystości i pełnej higienie. Profesjonalne produkty HG pomogą zatem w codziennej walce o czystość w łazience. Zdecydowanie warto także sprawdzić preparat hg czyste fugi, który pozwala utrzymać w czystości spoiny, ale także sprawia, że płytki do łazienki zyskają odświeżony kolor.