ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

STN Ceramica TARIMA ROBLE 20.5x61.5cm

Opis produktu

STN Ceramica Tarima Roble

Kraj pochodzenia: Hiszpania
Producent: STN Ceramica
Seria: Tarima

Rozmiar: 20.5x61.5 cm

Przeznaczenie: Płytka ścienna, podłogowa

Gatunek: Pierwszy

Opakowanie: 1.13 m2


STN Ceramica  TARIMA ROBLE 20.5x61.5cm
STN Ceramica  TARIMA ROBLE 
płytki zostały wyprodukowane w hiszpańskiej fabryce STN Ceramica, która wypuściła kolekcję drewnopodobną Tarima.  Płytka podłogowa wyprodukowana z czerwonej glinki w kolorze brązowym , mocno przecierana z wykończeniem matowym. Nie jest rektyfikowana, dlatego nie  istnieje możliwość układania płytek z zachowaniem minimalnej szerokości fugi, i nie jest również  mrozoodporna. Są bardzo komfortowe, zapewnią doskonałą jakość i z pewnością otulą ciepłem w nowoczesnym wydaniu jak również   będą łatwe w utrzymaniu. STN Ceramica  TARIMA ROBLE dostępne w rozmiarze 20.5x61.5cm.
 

STN Tarima Roble – nowoczesne wnętrze z efektem drewnianej podłogi

STN Tarima Roble to seria płytek znanego i często wybieranego przez architektów, Hiszpańskiego producenta - STN Ceramica. Tarima Roble to płytka ceramiczna, która bardzo chętnie polecana jest do realizacji wnętrz w nowoczesnym i designerskim stylu. Płytki STN Ceramica Tarima Roble 20.5x61.5 cm zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy przy tworzeniu swojej koncepcji wnętrza szukają niestandardowych rozwiązań i chcą w swoich aranżacjach uzyskać efekt drewnianej podłogi, wykorzystując jednocześnie matowe kafelki. Dlatego też tonacja barw STN Tarima Roble wpada w odcienie brązu, aby jeszcze bardziej wyglądem upodobnić je do naturalnego drewna. Dzięki swojemu wzornictwu produkt STN Ceramica Tarima Roble przypomina używane deski, które wprowadzają oryginalny klimat tradycyjnego drewna. STN Tarima Roble z pewnością wywrze ogromne wrażenie na użytkownikach i sprawi, że pomieszczenie nabierze ekskluzywnego, nietuzinkowego wyglądu.

 
Płytki STN Ceramica Tarima Roble - 20.5x61.5 cm dostępne są w jednym rozmiarze, stąd dla poszukujących zbliżonego wyglądem płytek, ale w większych wymiarach, zapraszam do zapoznania się z płytkami STN Ceramica Meranti Roble 24x95 cm.

STN Ceramica TARIMA ROBLE 20.5x61.5cm

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Oblicz na podstawie powierzchni:
Powierzchnia Ilość paczek Cena
m2 0 0
Parametry
Podstawowe
Kolor:brązowy
Właściwości:drewnopodobne
Płytki ścienne:ok 20x60
Płytki podłogowe:ok 20x60
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy