ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Zaprojektuj z nami swoją łazienkę

Pomocne wizualizacje 3D

Jeśli zastanawiasz się jak może wyglądać Twoja łazienka z wybranymi płytkami – dobrze trafiłeś. Wykonujemy wizualizacje 3D, które pokazują efekty przyszłych prac.

Jesteśmy także pomocni w procesie projektowania wnętrz – wystarczy wskazać nam rodzaj płytek, które preferujesz, a my wykonamy projekt z ich uwzględnieniem. Już po paru dniach dostaniesz od nas kilka wariantów wystroju, z których będziesz mógł wybrać ten jeden - odpowiedni dla siebie.

Podczas tworzenia wizualnego obrazu łazienki bierzemy pod uwagę również całe wyposażenie (wannę, umywalkę, lustra, szafy itp.). Dlatego tak ważne jest, abyś poinformował nas o rozmieszczeniu danych elementów w pomieszczeniu. Dzięki temu ostateczny projekt doskonale odzwierciedli przyszły wygląd planowanej łazienki.

Bogata oferta płytek – doradzimy w wyborze

Nie każda płytka będzie pasowała do danego typu wnętrza. Wpływ na to ma jego wystrój, ale także naświetlenie, powierzchnia czy odpowiednia wentylacja oraz poziom wilgotności.

Jeśli nie wiesz, jakie płytki będą pasowały do Twojej łazienki, opowiedz o niej dokładnie naszemu ekspertowi, który dobierze kafelki idealne do danego pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz płytki o różnych rozmiarach, kolorach, dekorach, stworzonych z rozmaitych materiałów. Z tego względu, przed zakupem lepiej dokładnie je poznać i dowiedzieć się dodatkowych informacji na ich temat.

Doświadczona, wykwalifikowana kadra

Projektanci sklepu internetowego eurolazienki.pl, to eksperci, którym możesz zaufać. Znający się na najnowszych trendach, mający szeroką gamę różnorodnych kafelek do wyboru oraz potrafiący rozpoznać potrzeby Klientów, tworzą wizualizacje 3D oraz wybierają płytki, które odpowiadają potrzebom kupujących.

Zleć naszym specjalistom wizualizację swojej łazienki i zobacz co stworzą dla Ciebie projektanci wnętrz z eurolazienki.pl!