ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Płytki do łazienki i innych pomieszczeń - modne gresy w odcieniach beżu i szarości

Dlaczego warto postawić na gres?

Płytki gresowe charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością oraz wysoką odpornością na ścieranie. Dlatego najczęściej stosowane są jako materiał wykończeniowy podłóg. Cechuje je również twardość porównywalna do granitu. Takie płytki podłogowe podnoszą też znacznie elegancję i estetykę pomieszczenia. Dają również wrażenie luksusu. Bardzo ciekawymi są tutaj np. STN Ceramica Tarima Roble, STN Ceramica Meranti Roble, czy też NovaBell My Space.

Szara podłoga – zawsze na czasie!

Poszukując pomysłu na podłogę, na to jakie wybrać płytki do kuchni, salonu, czy łazienki, warto zdecydować się na szary gres. Dlaczego? – ponieważ szara podłoga jest zawsze na czasie. To także trend bardzo praktyczny i uniwersalny. Szara posadzka pasuje do każdego typu aranżacji. Ponadto łatwo zestawić go z dowolnymi dodatkami. Szary gres najbardziej lubi towarzystwo drewna, które łagodzi jego chłodny odcień. Razem tworzą bardzo przyjemną dla oka i estetyczną powierzchnię.  Szary gres daje też złudzenie naturalnego kamienia, co z kolei nasuwa skojarzenie z luksusem i wytwornością. Dlatego też podłoga wykonana z niego, idealnie sprawdzi się w salonie czy pokoju dziennym, czyli wszędzie tam, gdzie estetyka stoi na pierwszym miejscu.

Beżowa łazienka – przytulna i pogodna

Łazienka w beżu to bardzo popularny i lubiany trend. Beżowy to kolor spokojny i pogodny. Potrafiący roztoczyć w naszej łazience aurę relaksu i przytulności. Beżowy gres dodatkowo podniesie estetykę pomieszczenia oraz nada mu elegancji. Jeśli postawimy przy tym na ciepłe odcienie beżu, to łazienka z pewnością stanie się naszą prywatną strefą relaksu, gdzie szybko zregenerujemy siły po trudnym i męczącym dniu. Bardzo ciekawym przykładem jest Edimax Instone Golden