ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

STN Ceramica Meranti Roble 24x95 cm

Opis produktu

STN Ceramica Meranti Roble

Kraj pochodzenia: Hiszpania
Producent: STN Ceramica
Seria: Meranti

Rozmiar: 24x95 cm

Przeznaczenie: Płytka ścienna, podłogowa

Gatunek: Pierwszy

Opakowanie: 1.37 m2


STN Ceramica Meranti Roble 24x95 cm

STN Ceramica Meranti Roble  zostały wyprodukowane w hiszpańskiej fabryce STN Ceramica, która wypuściła kolekcję drewnopodobną Meranti. Płytki zostały wyprodukowane z czerwonej glinki w kolorze brązowym, przecierane, drewnopodobne z wykończeniem matowym.  Nie są rektyfikowana, i dlatego też nie istnieje możliwość układania płytek z zachowaniem minimalnej szerokości fugi, nie są też mrozoodporne, klasa ścieralności IV  możemy je zastosować w środku budynku dekorując podłogi i ściany. Ich satynowa oraz niezwykle  delikatnie szorstka powierzchnia ukazuje wzór drewna naturalnego jakim jest dąb. Dodatkowym ich atutem jest nowoczesność oraz  słoje  w desce jak również łatwość w utrzymaniu czystości.  STN Ceramica Meranti Roble 24x95 cm. 

Meranti Roble - płytki, które ocieplą wnętrze twojego domu

Meranti Roble to matowe, rustykalne płytki znanej hiszpańskiej marki STN Ceramica. Choć mowa o płytkach, meranti jest drewnem pozyskiwanym z drzew z rodzaju Shorea, które można spotkać w Malezji lub Indonezji. Dlatego też Meranti Roble do złudzenia przypominają bogato usłojone i sękate deski. W związku z tym, ich obecność sprawi, że każde wnętrze stanie się niezwykle przytulne i ciepłe.

Płytki Meranti Roble to synonim aranżacyjnej uniwersalności. Doskonale odnajdą się we wnętrzach klasycznych, ale nowoczesne aranżacje również zyskają na ich obecności. Ponadto, możesz je układać zarówno na podłogach, jak i ścianach. Dzięki temu sprawdzą się jako płytki do salonu, a także do pozostałych pomieszczeń, bowiem płytki Meranti Roble, to wybór idealny, gdy chcesz, by całość wnętrza stała się idealną, współgrającą ze sobą kompozycją. Jeśli jednak poszukujesz innych odcieni, możesz sprawdzić pozostałe płytki drewnopodobne dostępne w naszym sklepie. 

STN Ceramica Meranti Roble 24x95 cm

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Oblicz na podstawie powierzchni:
Powierzchnia Ilość paczek Cena
m2 0 0
Parametry
Podstawowe
Kolor:brązowy
Właściwości:drewnopodobne
Płytki podłogowe:ok 20x90
Płytki ścienne:ok 30x90
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy