-
X
Telefon
infolinia +48 691 750 424

Jaka podłoga w przedpokoju?

Doskonałym materiałem wykończeniowym podłogi w przedpokoju czy holu są płytki drewnopodobne. Klienci cenią je ze względu na ich trwałość, odporność na ścieranie oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Jaki ich rodzaj wybrać by służyły nam przez wiele lat?

full

Wybierz płytkę i zachwyć się urokiem drewna

Łudząco przypominające drewno, w przeróżnych jego odcieniach i fakturach, jednak z wyraźną przewagą nad nim – takie są płytki drewnopodobne. Do tego trwałe, mocne i odporne na ścieranie. Ponadto wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ich zalet jest naprawdę wiele. Produkty te posiadają szerokie zastosowanie, jednak w przeważającej części stanowią wykończenie podłogi.

STN Ceramica Tarima Roble Natural to doskonałej jakości płytki podłogowe i ścienne, o soczystej barwie, imitująca naturalne drewno, z wyraźnie widocznym usłojeniem. Doskonała zarówno do przedpokoju, jak i pokoju dziennego. Ponadto może stanowić eleganckie wykończenie ściany za telewizorem, podkreślając naturalny charakter miejsca.

W jasnej aranżacyjnie przestrzeni, w której dominują biele i delikatne beże, doskonale zaprezentują się płytki hiszpańskie, jak np. STN Ceramica Meranti Roble, a w przedpokoju nasyconym barwami – gresowa NovaBell Eco Dream EDM 822N Frassino.

 

NovaBell proponuje klientom pochodzące z kolekcji Eco Dream,drewnopodobne płytki gresowe. Łudząco przypominają one naturalne drewno i stanowią element ocieplający wizerunkowo przestrzeń. W niewielkim przedpokoju z pewnością sprawdzą się znakomicie.

 

 

Bogaty wybór ma znaczenie

Rynek oferuje klientom płytki drewnopodobne o zróżnicowanym wzornictwie i o różnych wymiarach. Tak, aby każdy mógł wybrać najlepszy model płytki dla siebie.

 

Nowoczesne aranżacje z pewnością zaakceptują drewnopodobną płytkę gresową NovaBell My Space ESP 02 RT Multicolor, która stała się w ostatnim czasie sprzedażowym hitem! Natomiast zwolennicy klasycznych rozwiązań zachwycą się głęboką w barwie płytką NovaBell My Space ESP 61 RT Tobacco.

 

Bogaty wybór i wysoka jakość produktów zadowoli każdego miłośnika wnętrzarskiego designu. Dzięki drewnopodobnym płytkom, każdy przedpokój zmieni się w unikalną, dopracowaną w każdym calu przestrzeń, z trwałą, pięknie prezentującą się przez wiele kolejnych lat podłogą.

Facebook