Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Edimax - płytki dla każdego

W naszej ofercie znajdą Państwo włoskie płytki Edimax, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, gdzie dominować będą stonowane odcienie bieli, beżu oraz szarości. W ofercie naszego sklepu internetowego oferujmy płytki ścienne oraz płytki podłogowe w wielu odcieniach. Dominują wśród nich kolory jasne. Dla fanów ciemniejszych barw proponujemy odcienie brązu oraz czerni. Chcemy zaproponować Państwu płytki Edimax z pół-połyskiem, które emitują beton z nałożoną lśniącą powierzchnią. Edimax płytki nadadzą każdej przestrzeni nowoczesnego, unikalnego charakteru. W naszej ofercie posiadamy płytki o wymiarach 60,4x121 cm, 44,6 x 75,1 cm oraz 60,4 x 60,4 cm.

Edimax - ekologiczny proces produkcji płytek

Firma Edimax to znany włoski producent płytek, który posiada całkowicie ekologiczny proces produkcji, dzięki któremu dba o środowisko naturalne. Procesy, które pozwalają Edimaxowi na ekologiczną produkcję to między innymi: jednostka termiczna o kontrolowanej emisji CO2, recykling wody i surowców oraz 1-megapikselowy system fotowoltaiczny. Zaletą płytek Edimax jest nie tylko ekologiczny proces ich wytwarzania, ale również innowacyjne wzornictwo, wysoka jakość oraz szeroka gama barw. Edimax przy tworzeniu swoich kolekcji przeprowadza masę badań rynkowych, mających na celu podążanie za panującymi trendami krajowymi, jak i międzynarodowymi.

Najpopularniejsze serie płytek Edimax:
Edimax Instone
Edimax Discovery
Edimax Cult

Poznaj zalety płytek Edimax

Choć to kafelki pochodzące z Hiszpanii zainaugurowały rewolucję, która dała o sobie znać także na polskim rynku, nie są one wcale jedynymi, jakimi warto się zainteresować. Również producenci pochodzący z Włoch mają swój wkład w popularyzację płytek, które w pewnym momencie opuściły łazienki i kuchnie, aby znaleźć dla siebie miejsce także w innych pomieszczeniach. Doskonałym przykładem mogą być tu choćby płytki Edimax łączące w sobie włoską wysoką jakość z oryginalnością nie stroniącą często od ekstrawagancji.

Edmiax to podmiot, który za kluczowy cel uważa wprowadzenie do sprzedaży płytek, które można umieścić w każdym pomieszczeniu. To właśnie dlatego jego znakiem rozpoznawczym są oryginalne kolekcje zapadające w pamięć. Walory wizualne płytek nie są jednak wcale jedynymi, na które warto zwrócić uwagę. Nie bez znaczenia jest również to, że kolejne z nich charakteryzuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i niekorzystne działanie wody. Włoskie płytki powinny więc zainteresować każdego, komu marzą się rozwiązania na lata.