Kaleido

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Włoska firma Saime Ceramiche to jeden z najważniejszych producentów ceramiki użytkowej na świecie. Płytki wyprodukowane przez specjalistów marki cieszą się bardzo dużą popularnością, z uwagi na znakomite wykonanie, a więc doskonałą trwałość i jakość. Nie ustępuje im także design płytek Saime. Ten ostatni sprawia, że każde wnętrze z zamontowanymi płytkami Saime wygląda oryginalnie.

Saime Kaleido - płytki w wielu odcieniach

Jedną z serii produktów marki Saime Ceramiche jest kolekcja Saime Kaleido. Pierwszym, co rzuca się w oczy przy tych płytkach, jest niejednolita kolorystycznie powierzchnia. Połączenie kilku odcieni sprawia, że płytki Saime Kaleido w istocie przypominają różnorodność kształtów i barw kojarzoną z kalejdoskopami.

Uniwersalność płytek Saime Kaleido

Jeśli zdecydujesz się na tę kolekcję, to bez wątpienia docenisz fakt, że z płytkami Saime Kaleido możesz odmienić każde wnętrze, a także taras lub balkon, bo wśród właściwości płytek Saime Kaleido nie brakuje mrozoodporności. Płytki Kaleido sprawdzą się na wszystkich powierzchniach płaskich - ścianach, podłogach, ale także schodach. Wśród płytek Saime znajdziesz stopnice ze żłobieniami, które możesz wykorzystać na schodach wewnętrznych, ale także tych, które prowadzą do twojego domu - żłobienia sprawiają, że płytki Saime Kaleido są bezpiecznym rozwiązaniem, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dostępność szerokiej gamy barw sprawia, że płytki Saime Kaleido nie tylko mogą ozdobić całe mieszkanie, ale również zapewnią brak monotonii. Sprawdź także pozostałe serie płytek Saime Ceramiche:

Saime Jet-Set
Saime Natif
Saime Borgate Fiorentine