Płytki Ape Loft dostępne w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Ape Loft to kolekcja płytek ściennych o wyjątkowych kolorach. Można w niej znaleźć z jednej strony delikatne, pastelowe odcienie, a z drugiej - żywe i mocne barwy. Ape loft bez wątpienia nadadzą każdemu wnętrzu wyraźnego charakteru. Płytki dostępne są w rozmiarze 10x30 cm, przez co przypominają nieco cegiełki. w kolorach: niebieski, brązowy, szary, zielony, beżowy, żółty, czerwony, czarny oraz biały. Na ścianach świetnie prezentują się zarówno pojedyncze kolory, jak i całe kompozycje stworzone z płytek Ape Loft. Szczególnie na te ostatnie warto przeznaczyć jedną ze ścian, na której damy wyraz naszej kreatywności. Choć nazwa kolekcji sugeruje wykorzystywanie płytek w loftach, Ape loft można bez obaw używać przy aranżowaniu przestrzeni w różnych stylach w tym, w szczególności vintage i retro.

Ape Loft - nieskończona ilość kompozycji

Możliwości aranżacyjne, które dają płytki Ape Loft, są właściwie nieograniczone. Ape Loft można łączyć ze sobą tworząc z nich wzory niczym z tangramów. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by przylegającymi do siebie były płytki o różnych wzorach i kolorach. Wykorzystując płytki Ape Loft w kolorach żółtym, białym i czerwonym, można łatwo ożywić każde pomieszczenie. Znowu odcienie zieleni i brązu sprawią, że płytki nadadzą pomieszczeniu efekt naturalności. Natomiast brąz w połączeniu z beżem to znakomite zestawienie dla wnętrz w stylu rustykalnym. Błękit i biel uczynią przestrzeń lekką, więc bardzo ładnie ozdobią pokój dziecka, lub łazienkę, którą dodatkowo rozjaśnią i powiększą. Wnętrza, w których znajdują się płytki Ape Loft, bardzo dużo zyskują.

Płytki Ape Ceramica to gwarancja wysokiej jakości płytek, które będą doskonale prezentowały się w Twoich wnętrzach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją płytek ściennych Ape Loft oraz pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie.