Terk

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

STN Ceramica Terk - idealna imitacja drewna

Drewno jest przepiękne. Jego obecność we wnętrzach niemal od razu sprawia, że czujemy się, jak w domu, a przy okazji mamy poczucie harmonii z naturą. Jednak drewno potrafi też być problematyczne. Utrzymywanie go w świetnej kondycji nierzadko jest czasochłonne, a także wymaga dodatkowych - niekoniecznie małych - nakładów finansowych. Dlatego też ogromną popularność zyskują płytki drewnopodobne, które imitują drewno mniej, lub bardziej skutecznie. Bez wątpienia doskonale robią to płytki marki STN Ceramica, które znajdziesz w tej kategorii. Wykonane z gresu wypalanego w bardzo wysokich temperaturach są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również proste w konserwacji. Dzięki nim jednocześnie zyskasz wizualne zalety drewna w swoim domu i pozbędziesz się jego wad.

W jakich pomieszczeniach można wykorzystać płytki STN Ceramica Terk?

Płytki STN Ceramica Terka możesz wykorzystać w każdym wnętrzu, jeśli tylko właśnie w nim obecność drewna jest pożądana. Dzięki ich właściwościom, znakomicie sprawdzą się również jako kafelki do kuchni, czy też płytki do łazienki. Co bardzo istotne, hiszpańskie płytki STN Ceramica Terk są płytkami zarówno podłogowymi, jak i naściennymi. Dzięki temu, możesz je wykorzystywać w dowolnych konfiguracjach. To świetne rozwiązanie, ponieważ stonowane - pod względem wybieranych wzorów i kolorów - przestrzenie są zawsze na topie.

Wybór kolorów płytek STN Ceramica Terk

Podobnie, jak nie ma jednego koloru, którym można by określić każdy drewniany element w naturze, tak nie ma tylko jednego modelu w serii Terk marki STN Ceramica. Dzięki temu możesz wybrać ulubiony odcień przy projektowaniu wystroju wnętrz w twoim domu lub mieszkaniu. Poza brązami, w ofercie naszego sklepu znajdziesz również szare płytki drewnopodobne STN Ceramica Terk, które doskonale sprawdzą się jako płytki do salonu w wersji nowoczesnej. Za to na kolor brązowy warto postawić przy klasycznych stylach aranżacji. Ciemniejszy odcień to zaś wybór dla miłośników stylu vintage i retro. Warto jeszcze wspomnieć o serii Stn Ceramica Tarima, oraz Stn Ceramica Meranti, a konkretniej o modelach: STN Tarima Roble oraz STN Meranti Roble, które to cechują się wyjątkowym designem i bardzo dużą wiarygodnością naśladowania wyglądu prawdziwego drewna.