Intro / Motion

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Płytki Saloni Intro i Saloni Motion

Hiszpańska marka Saloni Ceramica już od ponad 40 lat zajmuje się tworzeniem płytek, które potrafią zachwycić nie tylko swoim wyglądem, ale również jakością i trwałością. Serie płytek Saloni Intro i Saloni Motion są najlepszym tego przykładem. Niezależnie od tego, który rodzaj płytek Saloni wybierzesz, będziesz cieszyć się nimi przez bardzo długi czas.

Płytki Saloni Intro Gris i Saloni Motion Gris - doskonałe uzupełnienie

Saloni Motion Gris I Saloni Intro Gris, to płytki, które są doskonałe osobno, jak i razem, tworząc niezapomniane połączenie delikatności Saloni Intro Gris i dynamiki Saloni Intro Motion. Położone obok siebie sprawiają, że pomieszczenie nabywa lekkości. Saloni Intro Gris to płytki ścienne rektyfikowane, więc poszczególne elementy idealnie do siebie pasują. Ich kolor sprawia, że przepięknie odbijają światło, tworząc pomieszczenie niezwykle przytulnym. Znajdziesz je w różnych rozmiarach - najbardziej popularnymi są Saloni Intro Gris 30x90, a także Saloni Intro Gris 60x60. Saloni Motion Gris są także płytkami ściennymi. Każde wnętrze zyska, gdy Saloni Motion zostaną wykorzystane do przełamania jednolitej tafli płytek Saloni Intro.

Saloni Intro Crema i Motion Crema - dla rozjaśnienia pomieszczeń

W seriach Saloni Intro i Motion jest wiele miejsca na różne kolory i odcienie płytek ściennych. Dlatego też, jeśli chcesz optycznie powiększyć, a także rozjaśnić wnętrze, możesz sięgnąć po Saloni Intro Crema i Saloni Motion Crema. To połączenie sprawia, że nawet najzwyklejsze barwy kafelek stają się wyjątkowe.

Saloni Mosaico i Saloni Sendai - dla urozmaicenia ścian

Jeśli preferujesz nowoczesny styl to Saloni Mosaico i Sendai będą idealnymi płytkami ściennymi dla ciebie. Można z nich ułożyć także wzory w bardzo oryginalnym japońskim stylu. Ich obecność nie tylko urozmaici, ale przede wszystkim ozdobi każde wnętrze.